Trifox – hurtownia zabawek reagująca na trendy

Dzięki fuzji dwóch przedsiębiorstw specjalizujących się w imporcie i sprzedaży zabawek w 2021 roku powstała firma Trifox. Bogate doświadczenie zdobyte w ubiegłych latach pozwoliło na zbudowanie niezwykle różnorodnej oferty adresowanej zarówno do większych, jak i mniejszych przedsiębiorstw detalicznych.

Trifox jest firmą regionalną i mieści się w Bielsku – Białej, jednak importowane przez nią zabawki i akcesoria mają zarówno krajowe, jak i zagraniczne pochodzenia. Wszystkie produkty z bogatej, liczącej ponad 6000 wzorów, oferty posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty potwierdzające wysoką jakość. Dla swoich Klientów Trifox udostępnia całoroczną ekspozycję na mierzącej 1800 m2 hali sprzedażowej.
Oferta hurtowni Trifox obejmuje tylko najlepsze zabawki i akcesoria renomowanych producentów. Znajdują się wśród nich takie firmy, jak: Trefl, Mattel, Steffi, Marioinex, Clementoni, Hot Wheels, Hasbro, Intex, Castorland, Simba, Tullo. Asortyment stale powiększa się o kolejne warianty, dzięki czemu łatwo jest od podstaw wyposażyć każdy sklep, niezależnie od jego wielkości.

Wyjątkowa oferta dopasowana do potrzeb

Wszystkie produkty z hurtowni Trifox dostępne są do zakupu w konkretnych kategoriach, jak i w praktycznej formie kontenerów. Zabawki podzielone są pod względem tego, dla jakiej grupy wiekowej są przeznaczone, ale nie tylko. Do najpopularniejszych kategorii zaliczyć można: lalki oraz akcesoria do nich, piłki, puzzle, zestawy do gier sportowych, samochody, zabawki zdalnie sterowane, pluszaki, bujaczki, gry planszowe, grzechotki i maty edukacyjne, zabawki plastyczne, muzyczne. Gama produktów jest niezwykle szeroka, ale łączy je wysoka jakość oraz stymulujący rozwój dziecka charakter. Wiele zabawek dostępnych w ofercie Trifox ma wymiar edukacyjny – każdorazowo są one dopasowane do konkretnej fazy rozwoju, w której znajduje się dziecko.

Obok całorocznych produktów w asortymencie Trifox znaleźć można także produkty sezonowe – w lecie bardzo popularne są zestawy do zabawy w piasku (foremki, wiaderka, składane piaskownice, zjeżdżalnie) czy do zabaw w wodzie – materace do pływania, dmuchane skrzydełka, deski pływackie i inne.

Ponieważ w Trifox bardzo ceniona jest długofalowa współpraca z kontrahentami działamy w taki sposób, by zarówno kontakt, jak i zawieranie transakcji były ułatwione. Uruchomienie internetowej platformy sprzedażowej www.trifox.pl/b2b zwiększa efektywność tych procesów. Obok szerokiego wyboru atutem Trifox są też konkurencyjne ceny. Pozwalają one osiągnąć szybszy rozwój mniejszym sklepom , ale i utrzymać preferencyjne warunki dla klientów detalicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here